مشاهده ی خبر

همایش ستاد اطلاع رسانی و پیشگیری از حوادث کوهستان

همایش ستاد اطلاع رسانی و پیشگیری از حوادث کوهستان

عصر سه شنبه 16 آبان ماه 1396 در سالن همایش سرای محله فدک همایشی برای تقدیر از اعضای ستاد اطلاع رسانی و پیشگیری از حوادث کوهستان استان تهران برگزار گردید و طی آن با ارائه گزارش ستاد توسط احمد بلوک, مسئول ستاد و گزارش ناظرین  و سخنرانی رئیس هیئت و نماینده فدراسیون کوهنوردی و چند گزارش تصویری و پخش کلیپ گوشه ای از زحمات اعضای ستاد در زمستان 95 و بهار 96 به تصویر  کشیده شد.  باشگاه های مشارکت کننده شامل باشگاه دماوند باشگاه آرش خانه کوهنوردان تهران باشگاه تهران باشگاه اسپیلت باشگاه بهمن پایگاه داودی و سلام همنورد بودند که طی 5 ماه حضور فعالانه خود یکی از منظم ترین دوره های ستاد اطلاع رسانی را رقم زدند.
از زحمات اعضای ستاد با اهدا لوح ,تقدیر بعمل آمد.
همچنین از همراهان ستاد این دوره مجموعه هفت گوهر و تله کابین و هلال احمر و آتشنشانی نیز با اهدا لوح تقدیر و قدر دانی بعمل آمد.
در بخش دیگری از همایش مرتضی رمضانی با اشاره به زحمات چند ساله همکاران هیئت کوهنوردی به ارزیابی مختصری از رویکرد و اهداف فعالیتهای هیئت کوهنوردی استان پرداخت و از تعدادی از مسئولین کارگروه ها با اهدا لوح تقدیر قدر دانی بعمل آمد.
در بخش پایانی نیز دو تن از اعضای باشگاه آرش که در یافتن و انتقال پیکر کوهنورد فقید مالزی حضور داشتند ارائه گزارش نمودند . گزارش تصویری این همایش را در فایل پیوست مشاهده بفرمایید

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پست های هم ریشه:

اولین نفری باشید که نظر ارسال می کنید.