مشاهده ی خبر

دیواره سنگنوردی مگاپارس بطور رسمی افتتاح شد.

 دیواره سنگنوردی مگاپارس بطور رسمی افتتاح شد.

با پیگیری مدیرکل تربیت بدنی استان تهران آقای گل محمدی بخش خصوصی به نام شرکت پدیدآوران اطلس پارس سرمایه گذاری قابل توجهی در رشته صعودهای ورزشی انجام داده است و با حسن نظر مدیر عامل ورزش دوست این مجموعه جناب آقای مهندس سید حسن موسوی و هییت مدیره این شرکت زمینه سازی احداث دیواره در شرق مجموعه مگاپارس و در کنار دیواره سبز زنده این مجموعه به ارتفاع بیش از 40 متر  جهت بهره برداری هیئت استان به انجام رسید. سپس با پیشنهاد هیئت کوهنوردی استان به مدیر عامل شرکت مبنی بر میزبانی مسابقات قهرمانی آسیا و پذیرش این موضوع توسط مهندس موسوی و استقبال ریاست محترم فدراسیون کوهنوردی جناب آقای زارعی محل احداث دیواره به شکل موقت تغییر و به ضلع غربی مگا پارس جهت برگزاری مسابقه قهرمانی آسیا منتقل گردید و با عقد قرارداد فیمابین فدراسیون کوهنوردی و شرکت اطلس پارس دیواره مگاپارس رسما میزبان مسابقات قهرمانی آسیا گردید.
در این حین با همکاری اعضای کارگروه صعودهای ورزشی هییت و بخصوص آقای آرتمیس فرشاد یگانه طراحی دیواه به شکل مناسب جهت مسابقات بین المللی به انجام رسید و پس از تایید طراحی توسط فدراسیون جهت اجرا به مناقصه گذاشته شد. و نهایتا این دیواره روز سه شنبه 14 شهریور 1396 در سه بخش سرطناب سرعت و بلدرینگ و با حضور جناب آقای آقازاده معاون محترم وزیر ورزش و جناب آقای گل محمدی مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان تهران و معاونت محترم فنی استانداری تهران و دبیر محترم فدراسیون کوهنوردی و رئیس هیئت کوهنوردی استان در هفته دولت به افتتاح رسید .
امید است مشارکت بخش خصوصی و سرمایه گذاری در کوهنوردی و صعودهای ورزشی و در اختیار گذاردن این دیواره توسط شرکت مگا پارس به هیئت کوهنوردی استان تهران زمینه ساز رشد و توسعه رشته صعودهای ورزشی در تهران گردد.
در حاشیه این مراسم لوح یادبود وهدیه ای توسط آقای گل محمدی مدیر کل محترم استان و لوح تقدیر و کتاب وزین "فرهنگ کوهنوردی و غارنوردی ایران "نوشته استاد گرامی آقای محمدی فر ,توسط مرتضی رمضانی رئیس هیئت کوهنوردی استان به آقای مهندس سید حسن موسوی تقدیم گردید

پست های هم ریشه:

اولین نفری باشید که نظر ارسال می کنید.