مشاهده ی خبر

ویژه برنامه مهتاب نوردی نیمه ماه مبارک رمضان 97

ویژه برنامه مهتاب نوردی نیمه ماه مبارک رمضان 97

امسال نیز جامعه کوهنوردی در ماه صعود روح به اوج فضیلت و بندگی و نزول مائده رحمت الهی، با همراهی و همدلی هیات های استانی و باشگاه های کوهنوردی سراسر کشور در شب نیمه ماه مبارک رمضان همزمان با میلاد با سعادت امام مجتبی (ع) برنامه ی صعود شبانه به ارتفاعات شهرها و استانها در سراسر ایران اسلامی را تحت عنوان " مهتاب نوردی " برگزار می کند. ضمنا سنت حسنه ی پاک سازی طبیعت در راستای ترویج فرهنگ عمومی حفظ طبیعت و محیط زیست را نیز در حاشیه این صعود و پیمایش شبانه خواهیم داشت.
هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان تهران در نظر دارد اجرای برنامه مهتاب نوردی رمضان را در تاریخ پنجشنبه 10 خرداد 1397 در مسیر تپه نورالشهدا کلکچال با همراهی خودجوش کوهنوردان تهرانی حمایت نماید. این برنامه فرصتی ویژه برای ارتباطات معنوی با فعالیت روحی و جسمی کوهنوردی است که هدف خودسازی آن را یادآور می شود.
علاقه مندان به حضور و مشارکت در این برنامه مردمی می توانند جهت هماهنگی و ثبت نام، با شماره 09125172458 تماس بگیرند.
این برنامه با تجمع عصرگاهی پنج شنبه ۱۰خرداد ساعت ۱۷  در پارک جمشیدیه آغاز می شود و در مسیر تپه نورالشهدا کلکچال پاکسازی محیط زیستی انجام خواهد شد. قبل از اذان مغرب در جوار قبور شهدای گمنام دعا خوانده خواهد شد و افطار به همراه نماز جماعت در محل برپا می گردد. سپس کوهنوردان مسیر برگشت را شبانه به سمت پارک جمشیدیه طی خواهند کرد.
توصیه می شود افراد با آمادگی قبلی و شناخت مسیر و همراه داشتن لوازم مورد نیاز به ویژه چراغ پیشانی و لباس مناسب و خوراکی در برنامه حضور یابند و پوشش و شئونات اسلامی را در این برنامه فرهنگی مذهبی در نظر داشته باشیم.

پست های هم ریشه:

اولین نفری باشید که نظر ارسال می کنید.