جلسه هم اندیشی کارگروه هیمالیانوردی و صعودهای بلند هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان تهران

1397/09/14 | هیمالیانوردی و صعودهای بلندمتن خبر :

طبق اعلان قبلی و طی ارسال نامه  از طریق هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان تهران به ریاست باشگاه ها و هیئت های تابع و درخواست معرفی نامه برای مسئول کارگروه هیمالیانوردی و صعودهای بلند آن مجموعه، همچنین دعوت برای حضور در جلسه هم اندیشی هیمالیانوردی و صعودهای بلند استان تهران، جلسه ای با حضور رئیس کارگروه هیمالیانوردی و صعودهای بلند فدراسیون آقای محمد نصیری، دبیر این کارگروه آقای حسین مقدم ، اساتید و صاحب نظران هیمالیانوردی استان تهران و مسئولین کارگروه های هیمالیانوردی باشگاه ها و هیئت ها و مسئولین هیئت کوهنوردی استان تهران در تاریخ 13 آذرماه 97 راس ساعت 16:10 با صحبتهای آقای محمدرضا افکاری رئیس کارگروه هیمالیانوردی و صعودهای بلند استان تهران و قرائت دستور جلسه آغاز گردید.

در این جلسه مسئولین کارگروه ها  به بیان نظرات و پیشنهادات خود در مورد نحوه برگزاری اردوهای هیمالیانوردی با مشارکت باشگاه ها وهیئت ها، اعزام های برون مرزی و مجوزهای آن و همچنین مشکلاتی که برای این اعزام ها وجود دارد پرداختند و در پایان مسئولین هیمالیانوردی فدراسیون و استان تهران به پرسشها و نقاط مبهم که توسط حاضرین بیان گردید پاسخ دادند. همچنین با نظر حاضرین در جلسه، برگزاری اردوهای هیمالیانوردی و صعودهای بلند استان تهران با مشارکت هیئت ها و باشگاه ها با هدف آموزش و اجرای برنامه شاخص در سال 97-98 طی فراخوانی اطلاع رسانی و اجرا می گردد.

جلسه ماهیانه کارگروه هیمالیانوردی و صعودهای بلند استان تهران هر ماه به میزبانی یکی از باشگاهها و هیئت های تابع با حضور مسئولین کارگروه هیمالیانوردی سایر باشگاه ها و هیئت های تابع به منظور پویاتر شدن و مشارکت همه مجموعه ها برگزار خواهد گردید.

آیین نامه مجوز شورای برون مرزی فدراسیون بر روی سایت هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان تهران با دو ماه تغییر زمانی به دلیل بررسی دقیق تر کارگروه هیمالیانوردی و کمیته فنی استان تهران قابل دریافت می باشد.

هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان تهران از تمامی باشگاه ها ، هیئت های تابع ، مسئولین کارگروه هیمالیانوردی فدراسیون و میهمانان و اساتیدی که در راستای رونق و پویایی بیشتر هیمالیانوردی و صعودهای بلند استان تهران در این جلسه هم اندیشی حضور داشتند کمال تشکر را دارد.                             


آلبوم تصاویر


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

آخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار شهرستان ها
مهمترین خبر ها